O nas

Nazywam się Monika Pawelec, jestem Prezesem Zarządu KWS Group Service sp. z o. o. , ale jestem przede wszystkim Księgową, która jest blisko swojego klienta.
Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach.
W 2003 roku ukończyłam studia licencjackie na wydziale Ekonomii – specjalność Ubezpieczenia Gospodarcze.
W 2007 roku ukończyłam studia magisterskie na wydziale Zarządzanie i Marketing Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Księgowością oraz kadrami i płacami zajmuję się od 2008 roku i zanim założyłam własne biuro wspierałam swoją wiedzą i zaangażowaniem cztery kompletnie różne biura rachunokowe, które nauczyły mnie odrębnego podejścia do klienta, co z sukcesem wdrażam w mojej obecnej pracy z przedsiębiorcami.
W roku 2012 zakończyłam studia podyplomowe z zakresu Rachunkowości Finansowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
Przez kolejne lata wciąż pogłębiałam swoją wiedzę. Swoje doświadczenie zdobywałam zajmując się prowadzeniem księgowości małych firm a także spółek w takich sektorach, jak: produkcja, usługi, informatyka, architektura, doradztwo gospodarcze, podmioty medyczne, kancelarie prawne, handel oraz wiele innych.

Biuro rachunkowe „Księgowa W Sąsiedztwie” powstało w 2014 roku, od tego czasu zajmuje się zakładaniem nowych firm, zarówno działalności jednoosobowych, jak również spółek prawa handlowego. Dla podmiotów już istniejących biuro głównie świadczy usługi prowadzenia Ksiąg Handlowych, Małej Księgowości oraz Kadr i Płac.
„Księgowa W Sąsiedztwie” to beneficjent funduszy europejskich, które pozyskuje za pośrednictwem PUP. Pomagamy naszym klientom pozyskiwać dotacje na otwarcie działalności. Piszemy z sukcesem wnioski!
Od 2021 roku Biuro rachunkowe kontynuuje swoją działalność pod nazwą „KWS Group Service sp. z o. o.”

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Top