O nas

Nazywam się Monika PAWELEC.

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach. W 2003 roku ukończyłam studia licencjackie na wydziale Ekonomii – specjalność Ubezpieczenia Gospodarcze.

W 2007 roku ukończyłam studia magisterskie na wydziale Zarządzanie i Marketing Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

W roku 2012 zakończyłam studia podyplomowe z zakresu Rachunkowości Finansowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Przez kolejne lata wciąż pogłębiałam swoją wiedzę i zdobywałam doświadczenie. Pomagam również osobom z mojego sąsiedztwa i bliskiego środowiska w rozliczaniu z fiskusem, redagowaniu pism urzędowych oraz w doradztwie finansowym.

Doświadczenie zawodowe:
Biuro rachunkowe „Księgowa W Sąsiedztwie” działa od 2014 roku. Wcześniej zajmowałam się księgowością oraz aspektami z dziedziny kadr i płac wielu firm, współpracując z czterema biurami rachunkowymi. Dzięki temu moje bogate doświadczenie i skrupulatność mogę wykorzystać pomagając innym. Jestem też wieloletnią pracownicą jednego z największych i najstarszych banków w Polsce.
Jesteśmy w rejestrze działalności na rzecz spółek i trustów z numerem RDST-185.

Biuro rachunkowe kontynuuje swoją działalność pod nazwą KWS Group Service sp. z o. o. od 2021 roku.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami!

Top